Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Hörnefors Idrottsförening
De röda lejonen
Hörnefors IF
Del av 2019 års styrelse
Postadress 
Box 3, 905 21  HÖRNEFORS

Besöksadress Kansliet
Kungsvägen 18, Centrumhuset Hornet.

Telefon
076 202 10 18
  
E-post
hornefors.if@telia.com   

Bankgiro
499-7797
Swish nr
123 580 83 24 Hörnefors IF
123 037 61 78 Innebandy
123 440 11 88 Fotboll

Organisationsnummer
894001-3132

Föreningsnummer
2201

Öppettider kansliet
 
mån 1500-1900, tis-ons 0900-1500, tors 1500-1900,  fred 0900-1200


Hitta till Nordahlsvallen (Fotbollsplan konstgräs)

Styrelsen 2020
Helena Oscarsson, ordförande, krisgrupp, 070 632 44 55, helena.oscarsson@umea.se
Jenny Svahn, ledamot, 070-250 04 30, svahnjenny@hotmail.com
Anna Sondell, Ungdomsansvarig, krisgrupp, 076 837 88 78, anna@bjenberg.se
Kenneth Bäckström, Innebandyansvarig, 070 667 78 73, Ken1.backstrom@gmail.com
Niina Huurre, ledamot, krisgrupp 070 248 20 85,  niina_h@hotmail.com
Dan Vähä, ersättare, 070-665 45 60, dan.vaha@telia.com
Fredrik Elvin, ersättare, 070-337 76 48, fredrik.elvin@gmail.com

Elisabeth Bergmark Renman, Adj personal, sekreterare 076 202 10 18,  hornefors.if@telia.com
Lina Fällman,  Adj fotboll,  070 585 47 30,  lina.fallman@gmail.com
Mats Andersson, Adj innebandy, 072 528 28 00, mats.andersson@ekom.se
Elisabet Andersson, Adj friidrott,  070 606 87 07, ebet.andersson@telia.com
Adj sim - Vakant

Rickard Drotz, Revisor,  070 207 40 54,  rickard.drotz@gmail.com 
Helena  Borch, Ersättare revisor, 076 119 35 84, Helenborch@hotmail.com






Hitta till Bråvallahallen och Nordahlsvallen