SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Hörnefors Idrottsförening
HIF💕Hörnefors

Hörnefors IF

Postadress
Kungsvägen18, 905 31 Hörnefors
Besöksadress
Centrumhuset Hornet, Kungsvägen 18, Hörnefors
Telefon
076 202 10 18
E-post
hornefors.if@telia.com   
Bankgiro
499-7797
Swish nr
123 580 83 24 Hörnefors IF
123 037 61 78 Innebandy

123 440 11 88 Fotboll
Organisationsnummer
894001-3132
Föreningsnummer 2201

fotboll 2201-15, innebandy 2201-58, simning 2201-33, friidrott 2201-16

Kansliet

är obemannat just nu (jobbar hemifrån) ring gärna 076 202 10 18 för kontakt. Eventuella förändringar annonseras via hemsidan.

 
Hitta till Nordahlsvallen (Fotbollsplan konstgräs)

Styrelsen 2021
Helena Oscarsson, ordförande, krisgrupp, 070 632 44 55, helena.oscarsson@umea.se
Jenny Svahn, ledamot, 070 250 04 30, svahnjenny@hotmail.com
Kenneth Bäckström, ledamot, A-lags verksamheterna, 070 667 78 73, Ken1.backstrom@gmail.com
Johan Lindh, ledamot, 072 540 00 22, johan@naltamedia.se
Mats Andersson, vice ordförande, ledamot,  072 528 28 00, mats.l.andersson@afry.com

Anna Sondell, ersättare, 076 837 88 78, anna@bjenberg.se
Fredrik Elvin, ersättare, 070 337 76 48, fredrik.elvin@gmail.com

Elisabeth Bergmark Renman, Adj personal, sekreterare 076 202 10 18,  hornefors.if@telia.com
Elisabet Andersson, Adj friidrott,  070 606 87 07, ebet.andersson@telia.com
Ulf Stödberg, Adj simning, 070 272 22 08, ulf.stodberg@gmail.com
Torbjörn Wester, Adj fotboll
Karin Nilsson, Adj innebandy

Rickard Drotz, Revisor,  070 207 40 54,  rickard.drotz@gmail.com 
Helen Borch, Ersättare revisor, 076 119 35 84, helenborch@hotmail.com

Föreningens Arbetsutskott består av ordförande, vice ordförande och kassör. Krisgruppen består av de samma.
 
Valberedning 
Idrotten friidrott är sammankallande




 



Hitta till Bråvallahallen och Nordahlsvallen